sobota, 28 stycznia 2012

1, ''W poszukiwaniu domu''

książke dostałam na 9 urodziny, lecz spodobała mi się i napiszę o niej.
to żaden wstyd czytać nawet w gimnazjum książki dla małych dzieci, :-)
no więc tak...
Książka opowiada o małym psie o imieniu Harry. Mały psiak razy jack russell terrier, zostaje zostawiony w schronisku przez małą Beth. dziewczynka musi pojechać z rodzicami do Nowego Yorku, lecz będą mieli za małe mieszkanie na psa.
więc ze łzami w oczach dziewczynka zostawia małego Harrego pod dachami schroniska.
jest również 2 bohaterka o imieniu Grace. marzy ona o małym piesku, i szuka w internecie na stronach o schroniskach różnych informacji na temat psów. lecz jej rodzice się nie zgadzają na psa, bo mają za małe mieszkanie. ale na szczęście szukaja nowego mieszkania, tylko, że Grace i jej starszy brat prosza rodziców o podwórko, żeby dostali psa. podczas gdy rodzice szukali, grace znalazła wspaniałe ogłoszenie, gdzie w jednym schronisku szukają wolontariuszy. rodzice się zgadzają, i niedługo grace i jej brat znajdują się w schronisku.
jak niedługo się okazuje, do tego samego schroniska właśnie zaczął należeć również mały piesek o imieniu Harry.
tak to ten sam pies, co na początku. grace szybko się w nim zakochuje, i pragnie bo wziąść ze schroniska, lecz gdy błagania grace, o nowe mieszkanie z ogrodem i otrzymanie psa się spełnia, okazuje się, że harrego już ktoś zaadoptował.
jednak potem po wyprowadzeniu kolejnego psa ze schroniska grace zaobserwowała w parku, że to właśnie harry stoi z nowymi właścicielami, lecz głośno szczeka na grace. jego nowi właściciele szybko zorientowali się, o co chodzi ich nowemu psu, i oddali (czy jakoś tak) harrego w ręce grace.
grace była szczęśliwa, i postanowiła napisać o tym byłej pani harrego- beth.


do końca nie pamiętam jak to się stało, ale napisałam w przybliżeniu,  :-)
zachęcam do kupna tej książki, lub innej książki z taj serii, gdyż to naprawdę  żaden wstyd, :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz